http://www.djmarqs.pl

DJ Wałbrzych, Wrocław, Dzierżoniów

http://www.djmarqs.pl

TEAM WESELNY DJ MARQSA TO ZESPÓŁ NA TWOJE WESELE. Jest to gwarancja klasy profesjonalizmu oraz niepowtarzalny klimat każdej uroczystości z szeroko pojętą kulturą muzyczno-konferansjerską na najwyższym poziomie. Gramy w największych hotelach w Polsce tj. : Hotele Gołębiewski, Maria, Qubus itp. Każda impreza prowadzona przez nas kończy się spektakularnym sukcesem. Naszą siłą jest szeroki repertuar dobrany zgodnie z charakterem zabawy, którą prowadzimy. Polegamy na sprawdzonych przebojach lat 80 i 90 oraz tych najnowszych. Prowadzimy oczepiny i wybieramy najlepsze gry i zabawy weselne. Dzięki temu wszyscy goście weselni mogą być pewni, że będą bawić się doskonale i na najwyższym poziomie.
Nasza oferta skierowana jest do osób wymagających. Na indywidualnym spotkaniu, ustala się wszystkie detale, aby dana uroczystość odbyła się zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Szczegóły takie jak wielkość sali, ilość bawiących się osób, lokalizacja imprezy, decydują nie tylko o cenie, ale również o doborze odpowiedniego sprzętu muzyczno-oświetleniowego. Na każdą imprezę przygotowuję indywidualny scenariusz w zależności od preferencji mniej lub bardziej nasycony zabawami.
JAKO PROFESJONALNY TEAM NA WESELE, studniówkę czy sylwestra, dysponujemy profesjonalnym sprzętem studyjnym, nagłośnieniowym, a także oświetleniem i wszelkimi atrybutami DJ-skimi. WESELNY TEAM DJ-MARQSA to gwarancja najwyższej, jakości, doskonałej zabawy oraz profesjonalnego przygotowania merytorycznego oraz technicznego.

Kategorie

Rozrywka i hobby - Imprezy
Rozrywka i hobby - Muzyka
Rozrywka i hobby - Rozrywka
Rozrywka i hobby - Taniec
Rozrywka i hobby - Imprezy dla firm
Miasta i regiony - Dolnośląskie - Wałbrzych
Według domeny - Pl
Strony według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Dj świdnica, Dj wałbrzych, Dj wrocław, Dj dzierżoniów, Dj dolny śląsk

Wyróżnione strony

DJ Wałbrzych

Informacje

Numer ID strony: 16736/16049, Status strony: aktywna od 15/01/2019 10:56, Typ strony: wyróżniona od 26/06/2018 22:48, Data dodania: 26/06/2018 22:48, Data edycji: 13/01/2019 18:05, Google PR: N/A, Alexa Rank: 0, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 1, odsłon: 387

 Powrót  Drukuj